𝐓𝐚𝐩𝐤  𝐁𝐨𝐥𝐭  𝐯𝐚𝐢𝐫𝐮𝐨𝐭𝐨𝐣𝐮! 
𝐃𝐢𝐫𝐛𝐤  𝐭𝐚𝐮  𝐩𝐚𝐭𝐨𝐠𝐢𝐮  𝐦𝐞𝐭𝐮.

Tinklalapis ruošiamas.

Šiuo metu kuriame šios dalies turinį. Kad galėtume suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, mums reikia šiek tiek daugiau laiko.

Užsukite dar kartą. Dėkojame už susidomėjimą!

Bolt naujienos Lietuvoje


Grįžti į peržiūrą

2020-07-08

„Bolt“ pripažinti vienaragių vienaragiu Europos regione

Džiaugiamės iki mėnulio ir atgal! Svarbiausiame Europos startuoliams renginyje – prestižinėje „Europas“ apdovanojimų ceremonijoje – „Bolt“ tapo Kiečiausiu vienaragiu (angl. Hottest Unicorn), tai yra įmone, kurios rinkos vertė yra perkopusi 1 mlrd. Eur. „Bolt“ Europos vienaragiu oficialiai tapo 2018 metais.

Nuo 2009-ųjų „Europas“ stebi ir vertina sėkmingai įsitvirtinusius europiečių sukurtus technologinius startuolius. Per 11 metų pirmaujančiomis regione buvo pripažintos tokios įmonės kaip „Spotify“, „Transferwise“ ir „Soundcloud“.

Kiekvienos kategorijos nugalėtojai buvo išrinkti per tiesioginę apdovanojimų ceremonijos transliaciją, susumavus internetu balsavusiųjų taškus ir atsižvelgiant į vertinimo komisijos nuomonę.
Nuoširdžiai sakome AČIŪ komisijos nariams ir tiems, kurie balsavo, bei visiems, kurie vairuoja, važiuoja ir gardų maistą ragauja su „Bolt“. Būti nominuotiems tokiam apdovanojimui ir juolab jį laimėti – didžiulė garbė ir laimė!

Jei norite padėti mums įgyvendinti misiją, kuriant lengvo, greito ir patogaus judėjimo mieste sprendimus, tapkite komandos dalimi.

O jei norite pamatyti „Europas“ apdovanojimų ceremoniją, „Zoom“ platformoje įvedę slaptažodį 2v*34=^f galite pažiūrėti įrašą.

 bolt-splash-screen-80743705.jpg


Grįžti į peržiūrą


 
Parašykite
Paskambinkite