Siūlome darba įmonės automobiliu  
Ieškomi vairuotojai turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą

Bolt naujienos Lietuvoje


Grįžti į peržiūrą

2020-07-08

„Bolt“ pripažinti vienaragių vienaragiu Europos regione

Džiaugiamės iki mėnulio ir atgal! Svarbiausiame Europos startuoliams renginyje – prestižinėje „Europas“ apdovanojimų ceremonijoje – „Bolt“ tapo Kiečiausiu vienaragiu (angl. Hottest Unicorn), tai yra įmone, kurios rinkos vertė yra perkopusi 1 mlrd. Eur. „Bolt“ Europos vienaragiu oficialiai tapo 2018 metais.

Nuo 2009-ųjų „Europas“ stebi ir vertina sėkmingai įsitvirtinusius europiečių sukurtus technologinius startuolius. Per 11 metų pirmaujančiomis regione buvo pripažintos tokios įmonės kaip „Spotify“, „Transferwise“ ir „Soundcloud“.

Kiekvienos kategorijos nugalėtojai buvo išrinkti per tiesioginę apdovanojimų ceremonijos transliaciją, susumavus internetu balsavusiųjų taškus ir atsižvelgiant į vertinimo komisijos nuomonę.
Nuoširdžiai sakome AČIŪ komisijos nariams ir tiems, kurie balsavo, bei visiems, kurie vairuoja, važiuoja ir gardų maistą ragauja su „Bolt“. Būti nominuotiems tokiam apdovanojimui ir juolab jį laimėti – didžiulė garbė ir laimė!

Jei norite padėti mums įgyvendinti misiją, kuriant lengvo, greito ir patogaus judėjimo mieste sprendimus, tapkite komandos dalimi.

O jei norite pamatyti „Europas“ apdovanojimų ceremoniją, „Zoom“ platformoje įvedę slaptažodį 2v*34=^f galite pažiūrėti įrašą.

 bolt-splash-screen-80743705.jpg


Grįžti į peržiūrą 
Parašykite
Paskambinkite
Apie