𝐓𝐚𝐩𝐤  𝐁𝐨𝐥𝐭  𝐯𝐚𝐢𝐫𝐮𝐨𝐭𝐨𝐣𝐮! 
𝐃𝐢𝐫𝐛𝐤  𝐭𝐚𝐮  𝐩𝐚𝐭𝐨𝐠𝐢𝐮  𝐦𝐞𝐭𝐮.

Tinklalapis ruošiamas.

Šiuo metu kuriame šios dalies turinį. Kad galėtume suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, mums reikia šiek tiek daugiau laiko.

Užsukite dar kartą. Dėkojame už susidomėjimą!

Bolt naujienos Lietuvoje


Grįžti į peržiūrą

2020-08-17

Laimėkite iPhone 11 ir kitus vertingus prizus!

Turbūt sutinkate, kad malonumas vairuoti ir pavežėjo kelionės sėkmė nemažai priklauso nuo turimos įrangos automobilyje? Visiškai jus suprantame… Todėl atėjo laikas konkursui, kuriame galėsite laimėti itin vertingus ir vairuotojų jau pamėgtus prizus!

Ką galima laimėti?
Nerealius išmaniuosius įrenginius, su kuriais vairuoti Bolt (ir, žinoma, leisti laisvalaikį) bus dar maloniau:

Išmanųjį telefoną iPhone 11 (256GB);
planšetinį kompiuterį Lenovo Yoga Smart Tab;
išmanųjį Samsung Crystal UHD 4K TV!
Kaip laimėti?
Konkursas skirtas visiems aktyviems Bolt platformoje vairuotojams – nesvarbu, ar vairuojate vos kelias dienas, gal tik dar ruošiatės pradėti, o gal jau esate išnaršę visas atokiausias gatves mieste – šansai laimėti visiems vienodi!

Nesate vairuotojas? Registruokitės tapti Bolt vairuotoju jau dabar čia – ir galėsite varžytis dėl prizų! O ir ateityje laukia dar ne vienas konkursas…

Konkurso laikotarpis – 2020.08.17–2020.08.30.

Konkurso laikotarpiu visi vairuotojai, atlikę ne mažiau nei 80 kelionių ir visu laikotarpiu išlaikę ne mažesnį nei 4.9 reitingą, pretenduos laimėti funkcionalųjį planšetinį kompiuterį Lenovo Yoga Smart Tab. Easy peasy? Norisi iššūkio?

Jei konkurso laikotarpiu atliksite 150 kelionių ir daugiau, taip pat išlaikysite ne mažesnį nei 4.9 reitingą, pretenduosite laimėti nepamainomą Bolt vairuotojo pagalbininką – iPhone 11. Taigi kuo daugiau kelionių, tuo vertingesnis prizas laukia!

Manote, čia viskas? Skaitykite toliau…

Galiausiai – vienam vairuotojui, per visą laikotarpį atlikusiam daugiausiai kelionių Bolt platformoje ir išlaikiusiam ne žemesnį nei 4.9 reitingą, įteiksime didžiausią (o taip, net 50 colių įstrižainės!) konkurso prizą – išmanųjį televizorių Samsung Crystal UHD 4K TV. Taigi pasistengti tikrai verta!

Visi laimėtojai bus renkami ir skelbiami 2020.08.31. Išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio laimėtojai bus renkami burtų keliu iš tų, kurie atitiks tam prizui laimėti keliamus kriterijus – išlaikys ne mažesnį, nei nurodyta, reitingą ir bus įvykdę 80-149 arba 150 ar daugiau kelionių per laikotarpį 2020.08.17–2020.08.30 imtinai.

PRIZAI IŠDALINTI

Į laimėtojų pašto dėžutes jau iškeliavo džiaugsmingi laiškai, informuojantys apie laimėtus prizus. SVEIKINAME:

Nataliją F., laimėjus Lenovo Yoga Smart Tab;
Editą K., laimėjus iPhone 11,
ir kelionių čempioną Liną S., kuriam atiteko Samsung Crystal UHD 4K TV !
Nugalėtojus apie laimėtus prizus informuojame el. paštu ir telefonu, o jiems sutikus, jie bus skelbiami ir Facebook paskyroje.

Tas pats vairuotojas gali pretenduoti laimėti tik vieną prizą. Jei bus nustatyta, kad prizo laimėtojas galimai vykdė fiktyvias keliones, Bolt pasilieka teisę jam nesuteikti prizo ir išrinkti kitą laimėtoją. Prizai į pinigus nekeičiami.

 og-img.jpg


Grįžti į peržiūrą


 
Parašykite
Paskambinkite