𝐓𝐚𝐩𝐤  𝐁𝐨𝐥𝐭  𝐯𝐚𝐢𝐫𝐮𝐨𝐭𝐨𝐣𝐮! 
𝐃𝐢𝐫𝐛𝐤  𝐭𝐚𝐮  𝐩𝐚𝐭𝐨𝐠𝐢𝐮  𝐦𝐞𝐭𝐮.

Tinklalapis ruošiamas.

Šiuo metu kuriame šios dalies turinį. Kad galėtume suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, mums reikia šiek tiek daugiau laiko.

Užsukite dar kartą. Dėkojame už susidomėjimą!

Bolt naujienos Lietuvoje


Grįžti į peržiūrą

2020-09-16

Teigiamas poveikis klimatui iki 2020 m. pabaigos: Bolt elektrinių paspirtukų tvarumo manifestas

Padėti Tau keliauti pigiau – visiškai mūsų sritis, tačiau užtikrinti, kad turėtum galimybę keliauti nepaliekant neigiamo pėdsako gamtai – jau nemenkas iššūkis. Tvarumas šiandien jau nebėra tik mada, tad mes nekantraujame garsiai paskelbti Bolt elektrinių paspirtukų tvarumo manifestą.

Bolt elektrinių paspirtukų tvarumo manifestas
Iki 2020 m. pabaigos visus procesus, susijusius su Bolt elektriniais paspirtukais, pasiryžome paversti turinčiais teigiamą poveikį klimatui.

Teigiamas poveikis klimatui – tai rezultatas, kuomet iš atmosferos pašalinama daugiau anglies dvideginio nei jo išskiriama įmonės veikloje, šiuo atveju – gaminant ir eksploatuojant el. paspirtukus.

Tad mes pasižadame:

Užtikrinti tvarios plėtros grandinę mūsų modulinės konstrukcijos paspirtukams. Minimalizuojame atliekas ir turime žemiausius rinkoje kaštus gaminant ir prižiūrint el. paspirtukus.
Kurti ir išlaikyti efektyviausią el. paspirtukų aptarnavimo sistemą rinkoje, renkantis atsinaujinančius energijos šaltinius ir optimizuojant kiekvieną mūsų paslaugų tiekimo grandinės žingsnį.
Dalintis reikalinga informacija ir skatinti dialogą su miestais, kuriuose vykdome veiklą, siekdami jiems padėti kurti pokyčius žalesnio ir multimodalinio miesto transporto modelio link.
Remti CO2 kompensavimo projektus ir, kur įmanoma, veikloje naudoti atsinaujinančius energijos išteklius.
Dėmesys perdirbamoms medžiagoms ir tvariai plėtrai
2018-aisiais metais Bolt įžengė į mikromobilumo erą. Nuo tada praplėtėme elektrinių paspirtukų žemėlapį dar 40-yje miestų.

Taip pat kaip ir su pavėžėjimo paslauga, kurios visos kelionės Europoje yra neutralios anglies dvideginio požiūriu jau nuo 2019 m., tvarumas visada buvo prioritetas kalbant apie elektrinius Bolt paspirtukus. Todėl labai džiaugėmės, kai gegužės mėnesį rinkai pristatėme Bolt sukurtą ir sukonstruotą originalų ir itin draugišką aplinkai elektrinį paspirtuką.

Tačiau kalbame ne tik apie techninę įrangą. Mes taip pat:

turime mechanikus miestuose, kuriuose veikiame, o tai sudaro sąlygas reguliariai paspirtukų priežiūrai ar remontui;
edukuojame paspirtukų vairuotojus su transporto priemone elgtis atsakingai, dalyvaudami miesto renginiuose, inicijuodami edukacines kampanijas, taip pat – patarimus ir Saugumo funkcijas talpindami programėlėje;
dėka lanksčios tiekimo grandinės (būdami savo paspirtukų dizaineriais ir gamintojais) galime perdirbti net 99% nebeveikiančio ir eksploatuoti nebetinkamo paspirtuko dalių, vietoje to, kad jas tiesiog išmestumėme.
Vystydami darnią plėtrą, galime iki minimumo sumažinti atliekas ir jau pasiekėme žemiausius gamybos ir eksploatavimo kaštus elektrinių paspirtukų rinkoje. Tai mums leido pristatyti nebrangią ir aplinkai draugišką mikromobilumo paslaugą daugelyje miestų.

Tačiau tai tik pradžia…

Tvarūs procesai
Tvari plėtra tėra viena medalio pusė. Šiandien atverčiame ir antrąją – su tikslu savo veiklos procesus taip pat paversti kiek įmanoma ekologiškais ir žaliais.

Esame pasiryžę sukurti ir išlaikyti efektyviausią el. paspirtukų aptarnavimo sistemą rinkoje.

Todėl pasižadame:

kur įmanoma, naudoti atsinaujinančią energiją paspirtukų krovimo ir eksploatavimo patalpose;
pereiti prie atsinaujinančių elektros šaltinių naudojimo minėtose patalpose (įskaitant ir elektrą paspirtukų krovimui) iki 2021 m. pabaigos;
naudoti pažangiausią valdymo programinę įrangą, kuri leistų sutrumpinti el. paspirtukų surinkimo ir pakrovimo maršrutus bei optimizuotų visas tam tikslui reikalingas keliones;
teikti prioritetą nuomojant patalpas paspirtukams tiems objektams, kurie yra arčiau miesto centro, sumažinant nuvažiuojamą atstumą, kai reikia palikti ar surinkti paspirtukus mieste;
naudoti energiją taupančias transporto priemones (kur įmanoma, varomas elektra) el. paspirtukams paskirstyti ir surinkti. Taip pat – kompensuoti ne elektra varomų transporto priemonių, naudojamų šiam tikslui, paliekamą anglies dvideginio pėdsaką.
Įvertinus visą elektrinių paspirtukų gyvavimo ciklą, mes pasiryžtame savo paspirtukų veikla iki 2020-ųjų metų pabaigos pradėti kurti teigiamą poveikį klimatui. Tai reiškia, siekiame padaryti daugiau, nei tik palikdami neutralų CO2 pėdsaką – sumažinsime jo kiekį atmosferoje, šitaip prisidėdami prie aplinkos puoselėjimo.

Žalesnio miesto transporto link
Bolt klientai gali rinktis pavėžėjimo paslaugą ar elektrinius paspirtukus naudodami vieną ir tą pačią programėlę. Tai įgalina mus suprasti, kaip žmonės renkasi jiems priimtiniausią keliavimo būdą ir kaip galėtumėme juos paskatinti pereiti prie aplinkai draugiškesnių alternatyvų.

Įsipareigojame dalintis anonimizuotomis naudingomis įžvalgomis ir skatinti dialogą su miestais, kuriuose veikiame. Tuo siekiame tobulinti mobilumo ir transporto paslaugas, prisidėti prie miestų planavimo ir gyventojų poreikius atliepiančios XXI-ojo amžiaus infrastruktūros kūrimo.

Norėdami skatinti naudojimąsi ekologiškesniu transportu, aktyviai raginame Bolt pavėžėjimo paslaugą pamėgusius keleivius išmėginti mikromobilų judėjimą mieste – rekomenduodami jį programėlėje ir sudarydami galimybę už paslaugas atsiskaityti taip, kaip patogiausia pačiam klientui.

Prisijunkite prie mūsų žaliųjų iniciatyvų!
Šalia siekio kurti teigiamą pokytį klimatui elektrinių paspirtukų veikloje, įgyvendindami Žaliąjį planą, taip pat kompensuojame visų Europoje vykstančių Bolt pavėžėjimo kelionių išmetamą CO2 kiekį.

Šie planai gali skambėti labai ambicingai, tačiau nenustygsime vietoje, kol juos įgyvendinsime. Neįtikėtinai džiaugiamės, turėdami galimybę ne tik prisidėti, bet ir inicijuoti veiksmus žalesnės ir multimodalinės miesto aplinkos kūrimui. Pamažu – kelionė po kelionės.

Jei ir Tu nori prisijungti šioje stogą raunančioje kelionėje ir daryti pasaulį žalesniu, parsisiųsk Bolt programėlę, ir pirmyn!

 agatrawinska.jpg


Grįžti į peržiūrą


 
Parašykite
Paskambinkite